Zpět

Ing. Hana Havlátová

výživová poradkyně a terapeutka
(bez politické příslušnosti)
manželka, matka tří dětí, 46 let

Vzdělání a zaměstnání

Vystudovala jsem Vysokou školu chemicko-technologickou v Praze, Fakultu potravinářské a biochemické technologie. Po studiu jsem pracovala jako odborný pracovník na VŠCHT, kde jsem studenty připravovala na budoucí povolání a doplnila jsem si kvalifikaci o pedagogické minimum. Po mateřské dovolené jsem začala pracovat jako manažerka kvality v potravinářském průmyslu. Jako hlavní představitelka kvality jsem spravovala systémy ISO 9001 a HACCP. V současné době jsem výživovou poradkyní a pomáhám lidem najít cestu ke zdravému životnímu stylu.

Lysá a já

Každý z nás se snaží dát dětem to nejlepší. Jsem přesvědčena o tom, že velkým benefitem pro naše děti je kvalitní vzdělání. Do tohoto okruhu zahrnuji i zdravé stravovací návyky. Pokud děti naučíme, co je zdravé stravování a jak má vypadat, významně jim pomůžeme od civilizačních chorob. A kde se dá začít? Ideální je začít v rodině, ale snahy rodičů musejí být podpořeny i školním stravováním. Chci, aby dětem v jídelně chutnalo, aby nevracely plné talíře a naučily se jíst chutná zdravá jídla.

Záliby a zájmy

Ráda si přečtu dobrou knihu a navštívím nějaký kurz osobního rozvoje nebo zdravého vaření.

Proč mě Lysá baví?

V Lysé žiji a chci žít i nadále. Chci, aby život zde byl co nejpříjemnější. A to nejen pro dnešní generaci, ale i pro další generace. Se zvyšujícími se nároky na život je potřebné, aby i Lysá zlepšovala své služby a nabízela svým občanům další možnosti. Ráda se budu podílet na jejich realizaci.