Zpět

Jan Burian

produktový manažer, neuvolněný místostarosta
(KDU-ČSL)
ženatý, vychovávám dva studenty, 42 let

Vzdělání a zaměstnání

Vystudoval jsem Střední zemědělskou školu v Mladé Boleslavi a zdárně jsem absolvoval roční nástavbu zaměřenou na ekonomii, účetnictví a výpočetní techniku. Po studiích jsem se začal věnovat instalaci softwaru a školení uživatelů. Poslední čtyři roky se aktivně podílím na chodu našeho města, nejprve jako radní a poslední dva roky jako neuvolněný místostarosta.

Lysá a já

Je mnoho těch, kteří říkají, co by se mělo udělat a jak, ale strašně málo těch, kteří se pokusí své představy přetavit v činy. Já se rozhodl, že se aktivně zapojím a v minulých volbách jsem získal mandát zastupitele. Díky tomu jsem mohl aktivně přispět k zlepšení života v Lysé. Získané zkušenosti při řízení našeho města jsou k nezaplacení a bude-li to vaše vůle, pokusím se v započatém díle pokračovat (i po dalších volbách).

Záliby a zájmy

Svůj volný čas se snažím věnovat především své rodině. Také turistiku, včetně té cyklistické, a houbaření provozujeme společně.

Proč mě Lysá baví?

Jsme město, kde nám toho ještě hodně schází, stačí se podívat nejen do našeho volebního programu. Napříč kandidujícími stranami je program podobný. Budu-li zvolen, chci se ve spolupráci s ostatními zvolenými zastupiteli aktivně podílet na zlepšování našeho města a jeho okolí.