KDU.breadcrumbs.homeAktuálně Působíme v rámci Lysá nás spojuje
Zpět

Působíme v rámci Lysá nás spojuje

Přidáno 22. 4. 2022
Ilustrační foto

Vážení návštěvníci stránek Místní organizace KDU-ČSL Lysá nad Labem, naši aktivní členové a členové výboru, nyní působí v rámci subjektu Lysá nás spojuje (LNS).

Je to proto, že zkušenosti z místní komunální politiky dovedly naši stranu a některá další lyská volební uskupení postupně k tomu, že tou správnou cestou, jak účinně postupovat proti silnému místnímu spolčení zájmů napříč politickým spektrem, je netříštit síly opozice a spolupracovat. Správnost těchto kroků se nám potvrzuje v trvale narůstajícím počtu podporovatelů a spolupracovníků. Zřejmě je pro ně přesvědčivé, že dokážeme pro věc společného dobra potlačit "barvy" svých politických subjektů, ze kterých pocházíme.

LNS je tedy společným projektem volebních uskupení Lysá nás baví KDU-ČSL, Kulturně a Cesta města Lysá nad Labem, ale také prostorem otevřeným, vytvořeným pro aktivní a stejně smýšlející spoluobčany a jejich různá uskupení.

V létě 2019 jsme vám představili platformu "Lysá nás spojuje" (LNS), jejímž prostřednictvím jsme začali přinášet informace o dění kolem projektů ve městě a o činnosti radnice a zastupitelstva, ale i o dalších záležitostech týkajících se města a života v něm. Zároveň je to komunikační kanál, kterým můžete oslovovat svoje zastupitele. Akčně používáme Facebook (https://www.facebook.com/Lys%C3%A1-n%C3%A1s-spojuje-456482955131810/) a pro podrobnější mapování projektů i nové webové stránkywww.lysanasspojuje.cz.Náš spolek Lysá nás spojuje, z. s., vydává několikrát do roka noviny Bez cenzury.

Těšíme se na vaši podporu ve volbách 2022! Chcete-li opravdu změnu, prosím, nekroužkujte kandidáty napříč stranami, ale označte celou kandidátku LNS.

Děkuji.

Ondřej Prokop Vaněček, místopředseda MO KDU-ČSL Lysá nad Labem